Klub je opět otevřen od 29.5.2020 s otevírací dobou Pá - So 19 - 23 hodin

Využití klubu

Pravidelné víkendové akce

Každý pátek a sobotu od 21 hodin u nás naleznete pořádnou porci zábavy! Elektronická hudba? Nejnovější hity? Latino a reggaeton? House, Techno, Trance? Nebo zlaté nestárnoucí hity 80 a 90 let? Každý víkend hrajeme trochu jiný hudební styl, takže si každý příjde na své. Na baru pro vás také připravujeme každý víkend jiný akční drink!

Koncerty a vystoupení

Klub nabízí možnost pořádat koncerty napříč všemi hudebními žánry pro menší i větší kapely, ale i samostatné hudebníky. K dispozici je pódium o velikosti 2,5 x 6 metrů, výkonná hudební aparatůra (včetně odposlechů, mikrofonů a vícekanálového mixážního pultu) a hudbou řízené světelné efekty včetně laseru.

Narozeninové oslavy, výročí, rozlučky se svobodou

Uspořádejte legendární akci v kruhu přátel a rodiny, na kterou se nezapomíná! U nás naleznete tu pravou atmosféru pro pořádnou oslavu jakékoli významné životní události, u které nesmí chybět láhev dobrého šampaňského!

Firemní večírky a oslavy

Máte za sebou úspěšné období v práci? Odměňte tvrdou práci a úsilí svých zaměstnanců skvělým firemním večírkem! Díky videoprojekci v našem klubu máte také možnost prezentace úspěchů vaší firmy na velkém plátně!

... nebo něco jiného?

Rádi byste u nás zrealizovali zcela jinou akci? Fantazii meze neklademe! :)
Určitě nám napište, zavolejte, nebo nás kontaktujte na facebooku!

Kontakt

Kino Music Club

Cukrovarská 82/51
196 00 Praha - Čakovice

  603 467 654
  KinoMusicClub@gmail.com

Otevírací doba:

Pátek - Sobota: 21 - 1
Sobota - Neděle: 21 - 1

Kde nás najdete