Klub je opět otevřen od 29.5.2020 s otevírací dobou Pá - So 19 - 23 hodin

Hlavní sál

Mějte přehled o veškerém dění v klubu! Prostor o velikosti 150 m² s výhledem na taneční parket, bar i vstup nabízí 70 míst k sezení, včetně dvou velkých boxů s lavicemi pro 12 lidí.

Malý sál s fotbálkem

Pro klidnější posezení je k dispozici i oddělný malý sál o velikosti 30 m², nacházející se vedle sálu hlavního. Zde je k dispozici 20 míst k sezení a také stolní fotbálek pro vaši zábavu!

Velký bar podél celého klubu

U baru o délce 12 metrů je čekání ve frontě na váš oblíbený drink minulostí!

Videoprojekce

Vaše oblíbené písničky můžete také vidět! Zapomněli jste, jak se tančí Macarena? Stačí se podívat na plátno. :)

Výkonný soundsystem

Můžete si být jisti, že hudbu u nás skutečně procítíte. O kvalitní a mohutný hudební přednes se stará náš soundsystem doplněný o subwoofer.

Pódium

Pódium o rozměru 2,5 x 6 metrů je vhodné pro menší i větší kapely, ale i pro nejrůznější představení.

Mlha

O umocnění světelné a laserové show, potažmo celkové atmosféry z koncertu, nebo tanečních kreací na parketu se stará náš výkonný výrobník mlhy. Ten vytváří mlhu rovnoměrně podél celého pódia.

Kino Music Club?

Prostor, ve kterém se nachází klub, byl postaven jako taneční sál a místo pro hudební a divadelní představení. Sál byl uveden do provozu v červnu 1928. V době komunismu se prostor předělal na kinosál. Po změně režimu až do současnosti se funkce tohoto místa několikrát změnila (diskotéka, ateliér, sklad,…). A dnes, po více než 90 letech se vrací ke svému původnímu účelu.

Kino Music Club

Cukrovarská 82/51
196 00 Praha - Čakovice

KinoMusicClub@gmail.com